Počasie Chãs vikend
Predpoveď počasia pre mesto Chãs na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
19 / 13°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Chãs, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severný |
1021 hPa | 87 % | 12 °C | 18 % | 0% | 14% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 94 % | 12 °C | 45 % | 0% | 38% | 0% | 12% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 74 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 82 % | 13 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1023 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 0% | 27% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1022 hPa | 88 % | 12 °C | 94 % | 0% | 66% | 0% | 82% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1019 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Chãs, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,0230; -8,6922
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Chãs, Portugalsko. Predpoveď počasia Chãs.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Chãs dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Chãs
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:37 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |