Počasie Cimo de Vila, Aveiro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cimo de Vila, Aveiro na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 13°C
| 0.0 mm | 11 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:51
PO HODINÁCH
západ slnka 20:51
|
|
Predpoveď počasia Cimo de Vila, Aveiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 84 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1021 hPa | 93 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 15 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 50% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 46 % | 11 °C | 34 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 69 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 37 % | 12 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 41 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 14% | 0% | |
Cimo de Vila, Aveiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,8722; -8,5979
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cimo de Vila, Aveiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Cimo de Vila, Aveiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cimo de Vila, Aveiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cimo de Vila, Aveiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 22:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:46 | 22.05.2026 01:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |