Počasie Coroinha dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Coroinha na 10 dní.
Sobota 23. máj
18 / 12°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Coroinha, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1021 hPa | 94 % | 12 °C | 34 % | 0% | 1% | 33% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1021 hPa | 92 % | 10 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 52 % | 7 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 55 % | 8 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severozápadný |
1021 hPa | 95 % | 9 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 82 % | 8 °C | 59 % | 0% | 54% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 20 °C |
1,7 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 43 % | 7 °C | 10 % | 0% | 6% | 0% | 5% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 13 °C | 58 % | 0% | 37% | 42% | 0% | |
Coroinha, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1465; -7,9441
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Coroinha, Portugalsko. Predpoveď počasia Coroinha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Coroinha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Coroinha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:44 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 22:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:09 | 24.05.2026 02:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |