Počasie Cortezães dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cortezães na 10 dní.
Piatok 22. máj
28 / 21°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 21 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 07:00 | |
| 28 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:40
PO HODINÁCH
západ slnka 20:40
|
|
Predpoveď počasia Cortezães, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východný |
1019 hPa | 51 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 45 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 64 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 52 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1019 hPa | 57 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severný |
1019 hPa | 76 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 47 % | 15 °C | 81 % | 0% | 0% | 0% | 81% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severozápadný |
1017 hPa | 49 % | 12 °C | 73 % | 0% | 0% | 0% | 73% | |
Cortezães, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,1673; -8,2688
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cortezães, Portugalsko. Predpoveď počasia Cortezães.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cortezães dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cortezães
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 21:10 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 22:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:08 | 23.05.2026 02:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |