Počasie Darque týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Darque na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
20 / 13°C
| 0.4 mm | 12 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Darque, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 79 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 1% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,2 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 84 % | 11 °C | 8 % | 0% | 0% | 1% | 7% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,2 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 73 % | 14 °C | 55 % | 0% | 0% | 25% | 42% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 81 % | 14 °C | 74 % | 0% | 0% | 13% | 71% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 13 °C | 43 % | 0% | 4% | 6% | 35% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 13 °C | 82 % | 0% | 82% | 9% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 13 °C | 66 % | 0% | 60% | 0% | 10% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 83 % | 13 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
Darque, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,6833; -8,7667
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 8 092
Nadmorská výška: 9 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Darque, Portugalsko. Predpoveď počasia Darque.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Darque dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 9,5 °C | 4,7 °C | 14,3 °C | 14 |
| február | 10,5 °C | 5,9 °C | 15,2 °C | 12 |
| marec | 12,0 °C | 6,9 °C | 17,2 °C | 10 |
| apríl | 13,4 °C | 8,6 °C | 18,1 °C | 12 |
| máj | 15,4 °C | 10,8 °C | 20,0 °C | 11 |
| jún | 18,6 °C | 13,3 °C | 23,8 °C | 6 |
| júl | 20,5 °C | 15,1 °C | 26,0 °C | 4 |
| august | 20,3 °C | 14,6 °C | 26,0 °C | 3 |
| september | 18,9 °C | 13,4 °C | 24,4 °C | 6 |
| október | 15,7 °C | 10,8 °C | 20,7 °C | 11 |
| november | 12,5 °C | 7,7 °C | 17,3 °C | 12 |
| december | 10,7 °C | 6,3 °C | 15,1 °C | 14 |
Astronomické informácie Darque
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:32 | 29.04.2026 05:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |