Počasie Ervedosa do Douro dnes
Predpoveď počasia Ervedosa do Douro 26. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 2,7 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 7 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ervedosa do Douro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
2,1 mm | 0.7 m/s3 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 0% | 48% | 16% | 98% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,5 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 9 °C | 42 % | 0% | 29% | 21% | 3% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 61 % | 8 °C | 39 % | 0% | 28% | 16% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1011 hPa | 57 % | 7 °C | 8 % | 0% | 0% | 8% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 95 % | 8 °C | 15 % | 0% | 3% | 1% | 11% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 99 % | 7 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 25% | |
Ervedosa do Douro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1663; -7,4731
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 294
Nadmorská výška: 573 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viseu, Viseu
- São João da Pesqueira, São João da Pesqueira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ervedosa do Douro, Portugalsko. Predpoveď počasia Ervedosa do Douro.
Ervedosa do Douro - počasie v okolí - väčšie mestá
Ervedosa do Douro - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ervedosa do Douro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ervedosa do Douro
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ervedosa do Douro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:21 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |