Počasie Espinhosa, Viseu zajtra
| 15 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Predpoveď počasia Espinhosa, Viseu 27. apríl 2026
Cez deň ráno hmla až oblačno. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Espinhosa, Viseu, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1017 hPa | 97 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 12 °C | 57 % | 57% | 56% | 0% | 5% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 56 % | 57% | 56% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 97 % | 98% | 97% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 12 °C | 97 % | 89% | 97% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 13 °C | 99 % | 100% | 99% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 14 °C | 60 % | 3% | 60% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 73 % | 13 °C | 55 % | 0% | 51% | 0% | 7% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 67 % | 13 °C | 25 % | 0% | 15% | 0% | 12% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 13 °C | 39 % | 0% | 10% | 0% | 33% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 13 °C | 31 % | 0% | 1% | 1% | 29% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1014 hPa | 44 % | 11 °C | 43 % | 0% | 1% | 23% | 26% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 41 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 12% | 79% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 44 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 45% | 100% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 51 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 21% | 98% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 47 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 23% | 55% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 34 % | 0% | 0% | 7% | 28% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 62 % | 12 °C | 34 % | 0% | 0% | 1% | 33% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 12 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1013 hPa | 78 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 80 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 82 % | 12 °C | 96 % | 0% | 0% | 2% | 96% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 12 °C | 58 % | 0% | 0% | 2% | 57% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 11 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 11 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 11 °C | 35 % | 0% | 0% | 5% | 32% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 12 °C | 88 % | 0% | 0% | 18% | 85% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 73 % | 12 °C | 50 % | 0% | 0% | 18% | 39% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 68 % | 12 °C | 26 % | 0% | 0% | 7% | 20% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 59 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 2% | 93% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1010 hPa | 49 % | 11 °C | 68 % | 0% | 0% | 5% | 66% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 44 % | 10 °C | 17 % | 0% | 0% | 6% | 11% | |
| 19:00
20:00
| silný dážď | 22 °C 21 °C |
10,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1008 hPa | 45 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 27% | 100% | |
Espinhosa, Viseu, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0912; -7,4811
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 488 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viseu, Viseu
- São João da Pesqueira, São João da Pesqueira
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Espinhosa, Viseu, Portugalsko. Predpoveď počasia Espinhosa, Viseu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Espinhosa, Viseu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Espinhosa, Viseu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:49 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:16 | 27.04.2026 04:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |