Počasie Ferreirim, Viseu dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ferreirim, Viseu na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
25 / 14°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 14 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia Ferreirim, Viseu, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 53 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1022 hPa | 31 % | 7 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severozápadný |
1021 hPa | 58 % | 12 °C | 70 % | 0% | 0% | 2% | 69% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 58 % | 7 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 57 % | 8 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 30 % | 7 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1021 hPa | 58 % | 12 °C | 66 % | 0% | 0% | 10% | 62% | |
Ferreirim, Viseu, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0516; -7,7760
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ferreirim, Viseu, Portugalsko. Predpoveď počasia Ferreirim, Viseu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ferreirim, Viseu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ferreirim, Viseu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 21:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:42 | 22.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |