Počasie Feteira de Cima dnes
Predpoveď počasia Feteira de Cima 28. máj 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie jasno, poludnie oblačno, večer polojasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 18 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Feteira de Cima, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 84 % | 16 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 81 % | 15 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1018 hPa | 81 % | 15 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 84 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 87 % | 16 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 91 % | 17 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 92 % | 17 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 93 % | 17 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1019 hPa | 90 % | 18 °C | 18 % | 0% | 10% | 0% | 7% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severný |
1020 hPa | 87 % | 18 °C | 9 % | 0% | 3% | 0% | 7% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 84 % | 19 °C | 7 % | 0% | 1% | 0% | 5% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 81 % | 20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 24 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1020 hPa | 83 % | 21 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 20 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 20 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 20 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 83 % | 19 °C | 39 % | 0% | 21% | 0% | 24% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 84 % | 19 °C | 60 % | 0% | 27% | 2% | 46% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 85 % | 18 °C | 51 % | 0% | 7% | 2% | 46% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 86 % | 18 °C | 96 % | 0% | 4% | 1% | 96% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 88 % | 17 °C | 29 % | 0% | 9% | 0% | 21% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1021 hPa | 91 % | 16 °C | 20 % | 0% | 14% | 0% | 7% | |
| 22:00
23:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 92 % | 16 °C | 28 % | 0% | 26% | 0% | 2% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 91 % | 16 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1021 hPa | 91 % | 16 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1021 hPa | 90 % | 15 °C | 70 % | 0% | 70% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severný |
1021 hPa | 87 % | 15 °C | 94 % | 0% | 93% | 0% | 5% | |
| 03:00
04:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1021 hPa | 88 % | 15 °C | 95 % | 0% | 91% | 0% | 32% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1020 hPa | 89 % | 15 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 95% | |
| 05:00
06:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 90 % | 15 °C | 99 % | 0% | 85% | 0% | 93% | |
| 06:00
07:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1020 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 65% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1021 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 3% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severný |
1021 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 5% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 90 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 1% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 8% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 86 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 29% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 84 % | 18 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 42% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 84 % | 19 °C | 95 % | 0% | 93% | 0% | 29% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 82 % | 18 °C | 92 % | 0% | 90% | 0% | 10% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 82 % | 18 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 2% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 82 % | 18 °C | 47 % | 0% | 36% | 0% | 17% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 83 % | 18 °C | 68 % | 0% | 31% | 0% | 54% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 84 % | 17 °C | 78 % | 0% | 28% | 0% | 70% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 86 % | 17 °C | 25 % | 0% | 14% | 0% | 11% | |
| 20:00
21:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1021 hPa | 88 % | 17 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 91 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 92 % | 16 °C | 45 % | 0% | 45% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 92 % | 16 °C | 15 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
Feteira de Cima, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,1418; -8,7826
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 47 m
Administratívna časť:
- Distrito de Coimbra, Coimbra
- Figueira da Foz, Figueira da Foz
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Feteira de Cima, Portugalsko. Predpoveď počasia Feteira de Cima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Feteira de Cima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Feteira de Cima
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Feteira de Cima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:31 | 28.05.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |