Počasie Fontão dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fontão na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 17°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:54
PO HODINÁCH
západ slnka 20:54
|
|
Predpoveď počasia Fontão, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 70 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1020 hPa | 47 % | 16 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1019 hPa | 43 % | 13 °C | 19 % | 0% | 0% | 18% | 1% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 95 % | 15 °C | 46 % | 0% | 39% | 12% | 3% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 82 % | 12 °C | 97 % | 0% | 1% | 74% | 93% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 55 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 65 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Fontão, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7473; -8,6602
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 34 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Ponte de Lima, Ponte do Lima
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fontão, Portugalsko. Predpoveď počasia Fontão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fontão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fontão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:27 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:55 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:59 | 23.05.2026 02:17 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |