Počasie Fonte Coberta, Faro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fonte Coberta, Faro na 10 dní.
Piatok 22. máj
29 / 20°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 01:00 | |
| 20 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Fonte Coberta, Faro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 66 % | 13 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východný |
1019 hPa | 62 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 53 % | 18 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 60 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 77 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1019 hPa | 69 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 31 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 45 % | 17 °C | 25 % | 0% | 0% | 3% | 23% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1017 hPa | 46 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Fonte Coberta, Faro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,1098; -8,6906
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fonte Coberta, Faro, Portugalsko. Predpoveď počasia Fonte Coberta, Faro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fonte Coberta, Faro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fonte Coberta, Faro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:20 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 22:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:10 | 23.05.2026 02:09 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |