Počasie Fonte Grossa pozajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 26 °C | 15:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Predpoveď počasia Fonte Grossa 28. apríl 2026
Cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky, večer zamračené. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 4,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Fonte Grossa, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 52 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 14 °C | 40 % | 0% | 0% | 2% | 40% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 14 °C | 40 % | 0% | 12% | 7% | 31% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 15 °C | 75 % | 0% | 17% | 7% | 68% | |
| 15:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 55 % | 15 °C | 54 % | 0% | 22% | 12% | 38% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 52 % | 14 °C | 38 % | 0% | 2% | 3% | 35% | |
| 17:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 15 °C | 20 % | 0% | 18% | 2% | 0% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1006 hPa | 60 % | 15 °C | 23 % | 0% | 17% | 5% | 5% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 14 °C | 19 % | 0% | 2% | 0% | 16% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
4,1 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1009 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 0% | 98% | 21% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
3,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 32% | 39% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 91 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 11 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
Fonte Grossa, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7091; -8,7824
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 25 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fonte Grossa, Portugalsko. Predpoveď počasia Fonte Grossa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fonte Grossa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fonte Grossa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:54 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:27 | 28.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |