Počasie Fontes, Faro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fontes, Faro na 10 dní.
Sobota 23. máj
26 / 16°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 18 °C | 18 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:42
PO HODINÁCH
západ slnka 20:42
|
|
Predpoveď počasia Fontes, Faro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 68 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severný |
1020 hPa | 83 % | 13 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1020 hPa | 53 % | 16 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severozápadný |
1018 hPa | 55 % | 12 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 68 % | 10 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 14 % | 0% | 5% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1017 hPa | 57 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1014 hPa | 64 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Fontes, Faro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,1621; -8,4851
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fontes, Faro, Portugalsko. Predpoveď počasia Fontes, Faro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fontes, Faro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fontes, Faro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 22:28 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:17 | 24.05.2026 02:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |