Počasie Gandra, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Gandra, Braga na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 12°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia Gandra, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 86 % | 13 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 55% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1019 hPa | 89 % | 16 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1018 hPa | 85 % | 13 °C | 96 % | 0% | 2% | 6% | 96% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 88 % | 12 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 79 % | 13 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,1 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 82 % | 13 °C | 62 % | 0% | 51% | 7% | 19% | |
Gandra, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5219; -8,7619
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 1 323
Nadmorská výška: 14 m
Administratívna časť:
- Distrito de Braga, Braga
- Esposende, Esposende, Braga
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gandra, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Gandra, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gandra, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gandra, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |