Počasie Laceiras, Viseu pozajtra
| 20 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:24
PO HODINÁCH
západ slnka 20:24
Predpoveď počasia Laceiras, Viseu 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 26 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Laceiras, Viseu, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 2% | 99% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 79 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 82 % | 11 °C | 83 % | 0% | 0% | 0% | 83% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 34% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 76 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 75 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 74 % | 9 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 77 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 59 % | 11 °C | 56 % | 0% | 0% | 0% | 56% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 48 % | 10 °C | 50 % | 0% | 0% | 0% | 49% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1009 hPa | 39 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 33 % | 7 °C | 39 % | 0% | 0% | 21% | 23% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 31 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 21% | 3% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 29 % | 7 °C | 37 % | 0% | 0% | 21% | 20% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 28 % | 6 °C | 78 % | 0% | 0% | 40% | 63% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 37 % | 8 °C | 82 % | 0% | 0% | 32% | 74% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1007 hPa | 34 % | 7 °C | 98 % | 0% | 0% | 30% | 97% | |
| 18:00
19:00
| slabý dážď | 23 °C 22 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1007 hPa | 37 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 30% | 98% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1007 hPa | 43 % | 8 °C | 100 % | 0% | 1% | 33% | 100% | |
| 20:00
21:00
| slabý dážď | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1007 hPa | 57 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 24% | 99% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h východný |
1008 hPa | 60 % | 10 °C | 84 % | 0% | 13% | 21% | 78% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1008 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 8% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 13 °C | 85 % | 0% | 10% | 7% | 83% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 13 °C | 71 % | 59% | 68% | 3% | 2% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 66 % | 11 °C | 86 % | 0% | 86% | 5% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 59 % | 8 °C | 14 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
Laceiras, Viseu, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,4872; -7,9407
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 341 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viseu, Viseu
- Carregal do Sal, Carregal do Sal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Laceiras, Viseu, Portugalsko. Predpoveď počasia Laceiras, Viseu.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Laceiras, Viseu dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Laceiras, Viseu
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:29 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:24 | 28.04.2026 04:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |