Počasie Lazarim dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lazarim na 10 dní.
Utorok 19. máj
21 / 9°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
|
|
Predpoveď počasia Lazarim, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 95 % | 7 °C | 19 % | 0% | 7% | 0% | 13% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1022 hPa | 80 % | 5 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1023 hPa | 54 % | 10 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1023 hPa | 66 % | 11 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1024 hPa | 99 % | 10 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severný |
1025 hPa | 99 % | 9 °C | 94 % | 0% | 90% | 0% | 37% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 56 % | 12 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 52 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Lazarim, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0321; -7,8457
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lazarim, Portugalsko. Predpoveď počasia Lazarim.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lazarim dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lazarim
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:46 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:37 | 21:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:58 | 21:57 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:14 | 22:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:10 | 20.05.2026 00:23 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |