Počasie Lordelo, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Lordelo, Braga na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
24 / 12°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia Lordelo, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1016 hPa | 85 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 67% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 9 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 53 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 84 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 82 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 92% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 44 % | 11 °C | 98 % | 0% | 0% | 95% | 64% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 54 % | 11 °C | 13 % | 0% | 0% | 7% | 6% | |
Lordelo, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3741; -8,3802
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 4 560
Nadmorská výška: 150 m
Administratívna časť:
- Distrito de Braga, Braga
- Guimarães, Guimaraes, Braga
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Lordelo, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Lordelo, Braga.
Lordelo, Braga - počasie v okolí - väčšie mestá
Lordelo, Braga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Lordelo, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Lordelo, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:57 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 21:48 | 03.05.2026 06:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |