Počasie Nostim vikend
Predpoveď počasia pre mesto Nostim na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
21 / 10°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nostim, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severozápadný |
1021 hPa | 97 % | 9 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 91 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 9 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 61 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 96 % | 10 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severný |
1021 hPa | 88 % | 9 °C | 77 % | 0% | 0% | 0% | 77% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 43 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 50 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 1% | 81% | |
Nostim, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1878; -7,8400
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 372 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Peso da Régua, Peso da Régua
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nostim, Portugalsko. Predpoveď počasia Nostim.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nostim dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Nostim
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:36 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |