Počasie Oliveira de Azemeis dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oliveira de Azemeis na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
33 / 22°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 01:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 34 °C | 13:00 | |
| 29 °C | 31 °C | 19:00 |
východ slnka 06:06
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Oliveira de Azemeis, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 61 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 44 % | 10 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 33 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 32 % | 14 °C | 35 % | 0% | 0% | 21% | 17% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 52 % | 18 °C | 7 % | 0% | 0% | 5% | 2% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 48 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 24 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 27 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,5 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 14 % | 3 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 37 % | 15 °C | 48 % | 0% | 0% | 34% | 25% | |
Oliveira de Azemeis, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,8410; -8,4756
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 11 771
Nadmorská výška: 221 m
Administratívna časť:
- Distrito de Aveiro, Aveiro
- Oliveira de Azeméis, Oliveira de Azemeis
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oliveira de Azemeis, Portugalsko. Predpoveď počasia Oliveira de Azemeis.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oliveira de Azemeis dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oliveira de Azemeis
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:06 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:50 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 22:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:06 | 22:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:31 | 28.05.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |