Počasie Ordem, Aveiro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ordem, Aveiro na 10 dní.
Piatok 1. máj
19 / 11°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia Ordem, Aveiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1019 hPa | 89 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1019 hPa | 98 % | 10 °C | 100 % | 0% | 76% | 53% | 100% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1020 hPa | 59 % | 10 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severozápadný |
1020 hPa | 68 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 93 % | 12 °C | 98 % | 0% | 9% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1020 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 0% | 16% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 57 % | 10 °C | 85 % | 0% | 21% | 68% | 51% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ordem, Aveiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,9356; -8,6125
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ordem, Aveiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Ordem, Aveiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ordem, Aveiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ordem, Aveiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:58 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 21:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:26 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:39 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |