Počasie Ortigueira, Braga dnes
Predpoveď počasia Ortigueira, Braga 26. apríl 2026
Cez deň od rána jasno, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ortigueira, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 11 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 10 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východný |
1015 hPa | 95 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,1 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1016 hPa | 52 % | 13 °C | 98 % | 0% | 6% | 18% | 97% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 60 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 30 % | 0% | 0% | 2% | 28% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 27 °C 28 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 22% | 99% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 56 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 4% | 100% | |
Ortigueira, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5799; -8,4099
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ortigueira, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Ortigueira, Braga.
Ortigueira, Braga - počasie v okolí - väčšie mestá
Ortigueira, Braga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ortigueira, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ortigueira, Braga
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ortigueira, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:52 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |