Počasie Paços, Vila Real dnes
| 22 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 18 °C | 22:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:22
PO HODINÁCH
západ slnka 20:22
Predpoveď počasia Paços, Vila Real 26. apríl 2026
Popoludní dážď, večer oblačno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 4,0 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paços, Vila Real, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 81 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 74 % | 13 °C | 8 % | 0% | 0% | 3% | 4% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 62 % | 13 °C | 31 % | 0% | 1% | 15% | 19% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 56 % | 12 °C | 75 % | 0% | 1% | 1% | 75% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 51 % | 12 °C | 96 % | 0% | 2% | 2% | 96% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 48 % | 12 °C | 62 % | 0% | 7% | 10% | 57% | |
| 15:00
16:00
| silný dážď | 24 °C 24 °C |
3,5 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1016 hPa | 44 % | 11 °C | 100 % | 0% | 2% | 28% | 100% | |
| 16:00
17:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
0,5 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 67 % | 14 °C | 100 % | 0% | 11% | 65% | 100% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 70 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 39% | 100% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1017 hPa | 68 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 57% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 69 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 50% | 100% | |
| 20:00
21:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 79 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 20% | 100% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 14 °C | 85 % | 0% | 0% | 3% | 84% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 14 °C | 68 % | 0% | 0% | 1% | 68% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 13 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 89 % | 12 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 11 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 86 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 85 % | 11 °C | 7 % | 0% | 0% | 2% | 4% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 82 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 75 % | 13 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 13 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 13 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 13 °C | 51 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 50 % | 12 °C | 62 % | 0% | 1% | 2% | 61% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 44 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 7% | 60% | |
| 15:00
16:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 42 % | 10 °C | 97 % | 0% | 11% | 34% | 96% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 52 % | 12 °C | 80 % | 0% | 0% | 14% | 76% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 48 % | 11 °C | 68 % | 0% | 2% | 12% | 63% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1013 hPa | 48 % | 11 °C | 96 % | 0% | 2% | 18% | 95% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 14% | 89% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 67 % | 13 °C | 95 % | 0% | 0% | 10% | 94% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severný |
1012 hPa | 76 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 12 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 23:00
00:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 10 °C | 27 % | 0% | 0% | 4% | 26% | |
Paços, Vila Real, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,2629; -7,5933
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 599 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Sabrosa, Sabrosa, Vila Real
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paços, Vila Real, Portugalsko. Predpoveď počasia Paços, Vila Real.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paços, Vila Real dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Paços, Vila Real
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Paços, Vila Real
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:29 | 21:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:07 | 26.04.2026 04:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |