Počasie Paços, Vila Real dnes
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Paços, Vila Real, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 81 % | 11 °C | 67 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 15 °C |
1,4 mm | 0.9 m/s3 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 12 °C | 84 % | 0% | 83% | 2% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
3,8 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 67 % | 12 °C | 72 % | 0% | 59% | 22% | 21% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 68 % | 9 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 96 % | 9 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 9 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 8 °C | 21 % | 0% | 14% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 50 % | 7 °C | 100 % | 0% | 6% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1018 hPa | 53 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Paços, Vila Real, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,2629; -7,5933
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 599 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Sabrosa, Sabrosa, Vila Real
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paços, Vila Real, Portugalsko. Predpoveď počasia Paços, Vila Real.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paços, Vila Real dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Paços, Vila Real
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Paços, Vila Real
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:45 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:27 | 29.04.2026 05:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |