Počasie Panóias, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Panóias, Braga na 10 dní.
Sobota 2. máj
21 / 10°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 10 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 19:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia Panóias, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 99 % | 10 °C | 60 % | 0% | 1% | 0% | 60% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 97 % | 9 °C | 96 % | 0% | 84% | 0% | 78% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1020 hPa | 62 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 57 % | 11 °C | 62 % | 0% | 0% | 0% | 62% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 87 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.2 m/s1 km/h severný |
1016 hPa | 85 % | 10 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 67% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 9 °C | 72 % | 0% | 0% | 0% | 72% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1012 hPa | 53 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 28% | 100% | |
Panóias, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5747; -8,4631
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Panóias, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Panóias, Braga.
Panóias, Braga - počasie v okolí - väčšie mestá
Panóias, Braga - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Panóias, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Panóias, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:41 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 20:44 | 02.05.2026 06:24 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |