Počasie Paredes, Aveiro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Paredes, Aveiro na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 13°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Paredes, Aveiro, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severozápadný |
1020 hPa | 98 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 98 % | 13 °C | 69 % | 0% | 66% | 0% | 13% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 55 % | 17 °C | 26 % | 0% | 10% | 0% | 16% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 64 % | 16 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1019 hPa | 93 % | 15 °C | 75 % | 0% | 21% | 0% | 68% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1020 hPa | 98 % | 14 °C | 87 % | 0% | 86% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1020 hPa | 39 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1019 hPa | 69 % | 16 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Paredes, Aveiro, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,8083; -8,5833
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Paredes, Aveiro, Portugalsko. Predpoveď počasia Paredes, Aveiro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Paredes, Aveiro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Paredes, Aveiro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:39 | 21:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:00 | 22:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:15 | 22:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:46 | 22.05.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |