Počasie Pedroso, Porto pozajtra
Predpoveď počasia Pedroso, Porto 28. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie jasno, večer polojasno. Najvyššia teplota 17 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,3 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pedroso, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 94 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 98 % | 10 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 78 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1012 hPa | 84 % | 12 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 96 % | 12 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1014 hPa | 80 % | 12 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 79 % | 11 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
Pedroso, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,4110; -8,7490
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 18 963
Nadmorská výška: 35 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Póvoa de Varzim, Póvoa de Varzim
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pedroso, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Pedroso, Porto.
Pedroso, Porto - počasie v okolí - väčšie mestá
Pedroso, Porto - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pedroso, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pedroso, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:27 | 28.04.2026 04:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |