Počasie Pedrulhos zajtra
| 21 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Predpoveď počasia Pedrulhos 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie slabé dažďové prehánky, večer oblačno. Najvyššia teplota 27 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pedrulhos, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 89 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 89 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 90 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 62 % | 15 °C | 7 % | 0% | 0% | 0% | 7% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 15 °C | 29 % | 0% | 4% | 23% | 6% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 51 % | 15 °C | 24 % | 0% | 2% | 10% | 14% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 52 % | 16 °C | 61 % | 0% | 3% | 52% | 17% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 27 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 54 % | 16 °C | 17 % | 0% | 6% | 3% | 8% | |
| 16:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 28 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1013 hPa | 55 % | 16 °C | 24 % | 0% | 14% | 3% | 8% | |
| 17:00
18:00
| dažďové prehánky | 26 °C 28 °C |
0,6 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 56 % | 16 °C | 35 % | 0% | 6% | 18% | 18% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 16 °C | 53 % | 0% | 25% | 12% | 29% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1012 hPa | 69 % | 17 °C | 99 % | 0% | 1% | 4% | 99% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 84 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 17 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 87 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 95 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 95 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1009 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 58 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1009 hPa | 52 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 49 % | 14 °C | 40 % | 0% | 0% | 2% | 40% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 27 °C 28 °C |
0,7 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 48 % | 14 °C | 40 % | 0% | 12% | 7% | 31% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 15 °C | 75 % | 0% | 17% | 7% | 68% | |
| 15:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1007 hPa | 55 % | 15 °C | 54 % | 0% | 22% | 12% | 38% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1007 hPa | 52 % | 14 °C | 38 % | 0% | 2% | 3% | 35% | |
| 17:00
18:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1006 hPa | 55 % | 15 °C | 20 % | 0% | 18% | 2% | 0% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1006 hPa | 60 % | 15 °C | 23 % | 0% | 17% | 5% | 5% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 59 % | 14 °C | 19 % | 0% | 2% | 0% | 16% | |
Pedrulhos, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,8157; -8,7549
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 292 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viana do Castelo, Viana Do Castelo
- Viana do Castelo, Viana Do Castelo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pedrulhos, Portugalsko. Predpoveď počasia Pedrulhos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pedrulhos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pedrulhos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 15:20 | 27.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |