Počasie Perafita, Porto vikend
Predpoveď počasia pre mesto Perafita, Porto na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
20 / 10°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Perafita, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severný |
1021 hPa | 95 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1022 hPa | 55 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 70 % | 11 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1024 hPa | 99 % | 10 °C | 68 % | 0% | 66% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 37% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 54 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1018 hPa | 53 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
Perafita, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1825; -8,2545
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 12 538
Nadmorská výška: 437 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Perafita, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Perafita, Porto.
Perafita, Porto - počasie v okolí - väčšie mestá
Perafita, Porto - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Perafita, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Perafita, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:36 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:38 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |