Počasie Pereiros, Coimbra dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Pereiros, Coimbra na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 15°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia Pereiros, Coimbra, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 91 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1019 hPa | 90 % | 12 °C | 13 % | 0% | 7% | 0% | 7% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 39 % | 13 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 58 % | 16 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 93 % | 15 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1020 hPa | 84 % | 12 °C | 8 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 31 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1019 hPa | 39 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1019 hPa | 52 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Pereiros, Coimbra, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,1674; -8,4176
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pereiros, Coimbra, Portugalsko. Predpoveď počasia Pereiros, Coimbra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pereiros, Coimbra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pereiros, Coimbra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:40 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:02 | 21:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 22:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:48 | 22.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |