Počasie Poeira dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Poeira na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
26 / 15°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:07
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia Poeira, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h južný |
1021 hPa | 86 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 38 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1021 hPa | 60 % | 14 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 78 % | 12 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 65 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1021 hPa | 36 % | 12 °C | 9 % | 0% | 0% | 7% | 3% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 52 % | 13 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Poeira, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1931; -7,7773
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 284 m
Administratívna časť:
- Distrito de Vila Real, Vila Real
- Santa Marta de Penaguião, Santa Marta de Penaguião
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poeira, Portugalsko. Predpoveď počasia Poeira.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poeira dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Poeira
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:07 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:34 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:55 | 22:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:42 | 22.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |