Počasie Pontão dnes
| 17 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:21
západ slnka 20:41
PO HODINÁCH
západ slnka 20:41
Predpoveď počasia Pontão 19. máj 2026
Cez deň od rána polojasno, poludnie jasno. Najvyššia teplota 19 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pontão, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 71 % | 10 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 73 % | 10 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 48% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 76 % | 11 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 79 % | 11 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 04:00
05:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 81 % | 11 °C | 16 % | 0% | 3% | 0% | 14% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1021 hPa | 82 % | 11 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 83 % | 12 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1022 hPa | 83 % | 12 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1022 hPa | 80 % | 12 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 78 % | 13 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1023 hPa | 78 % | 14 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1023 hPa | 78 % | 14 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 81 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1023 hPa | 80 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severozápadný |
1023 hPa | 81 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severozápadný |
1022 hPa | 83 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severozápadný |
1022 hPa | 82 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severozápadný |
1022 hPa | 81 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severozápadný |
1021 hPa | 83 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severozápadný |
1021 hPa | 85 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1021 hPa | 86 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severozápadný |
1022 hPa | 88 % | 14 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 88 % | 15 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 87 % | 15 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1022 hPa | 85 % | 14 °C | 31 % | 0% | 0% | 0% | 31% | |
| 01:00
02:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1022 hPa | 86 % | 14 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severný |
1022 hPa | 88 % | 14 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 14 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 14 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 91 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 92 % | 14 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 90 % | 13 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 83 % | 14 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severný |
1022 hPa | 74 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 74 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 75 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 72 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1021 hPa | 73 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1020 hPa | 75 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severozápadný |
1020 hPa | 75 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1020 hPa | 77 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1020 hPa | 77 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1020 hPa | 83 % | 17 °C | 1 % | 1% | 1% | 0% | 0% | |
Pontão, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,8054; -8,6809
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 156 m
Administratívna časť:
- Distrito de Setúbal, Setúbal
- Santiago do Cacém, Santiago do Cacém
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pontão, Portugalsko. Predpoveď počasia Pontão.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pontão dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Pontão
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Pontão
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:11 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 21:47 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 22:27 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:26 | 20.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |