Počasie Póvoa da Pégada týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Póvoa da Pégada na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 13°C
| 2.0 mm | 14 km/h |
| 13 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:25
PO HODINÁCH
západ slnka 20:25
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Póvoa da Pégada, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 95 % | 13 °C | 85 % | 0% | 10% | 7% | 83% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
1,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 98 % | 13 °C | 71 % | 59% | 68% | 3% | 2% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,6 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 98 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 66 % | 11 °C | 86 % | 0% | 86% | 5% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západný |
1009 hPa | 59 % | 8 °C | 14 % | 0% | 14% | 1% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h južný |
1014 hPa | 94 % | 9 °C | 69 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 8 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 88% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 40 % | 6 °C | 100 % | 0% | 2% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1017 hPa | 46 % | 7 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
Póvoa da Pégada, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,4939; -7,9518
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 339 m
Administratívna časť:
- Distrito de Viseu, Viseu
- Carregal do Sal, Carregal do Sal
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Póvoa da Pégada, Portugalsko. Predpoveď počasia Póvoa da Pégada.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Póvoa da Pégada dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Póvoa da Pégada
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:25 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:30 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:28 | 29.04.2026 05:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |