Počasie Póvoa de Baixo, Lisbon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Póvoa de Baixo, Lisbon na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
29 / 16°C
| 0.0 mm | 5 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 13:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 19:00 |
východ slnka 06:19
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia Póvoa de Baixo, Lisbon, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 59 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 62 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 28 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h južný |
1021 hPa | 28 % | 9 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 27 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1020 hPa | 33 % | 9 °C | 13 % | 0% | 0% | 0% | 13% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 50 % | 9 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 54 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 28 % | 10 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 45 % | 11 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
Póvoa de Baixo, Lisbon, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,9333; -9,2000
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Póvoa de Baixo, Lisbon, Portugalsko. Predpoveď počasia Póvoa de Baixo, Lisbon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Póvoa de Baixo, Lisbon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Póvoa de Baixo, Lisbon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:19 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 21:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 21:56 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:29 | 22:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:54 | 22.05.2026 01:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |