Počasie Praia da Oura dnes
Predpoveď počasia Praia da Oura 19. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa jasno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia da Oura, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1021 hPa | 79 % | 11 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 67 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 60 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1021 hPa | 57 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 60 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 44 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Praia da Oura, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,0864; -8,2249
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Oura, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia da Oura.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Oura dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Praia da Oura
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Praia da Oura
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
19. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:21 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:16 | 21:43 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 19.05.2026 08:27 | 20.05.2026 00:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |