Počasie Praia da Ribeira de Cascais dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Praia da Ribeira de Cascais na 10 dní.
Pondelok 1. jún
25 / 17°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 20:56
PO HODINÁCH
západ slnka 20:56
|
|
Predpoveď počasia Praia da Ribeira de Cascais, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severný |
1018 hPa | 84 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severný |
1017 hPa | 87 % | 14 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 63 % | 18 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 76 % | 16 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severný |
1019 hPa | 87 % | 14 °C | 93 % | 0% | 36% | 0% | 89% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 91 % | 16 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,1 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 76 % | 18 °C | 100 % | 0% | 71% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 75 % | 14 °C | 73 % | 0% | 25% | 0% | 63% | |
Praia da Ribeira de Cascais, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,6992; -9,4179
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Ribeira de Cascais, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia da Ribeira de Cascais.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Ribeira de Cascais dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Ribeira de Cascais
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 20:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:42 | 21:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:20 | 22:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 21:35 | 01.06.2026 06:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |