Počasie Praia do Carvalho zajtra
Predpoveď počasia Praia do Carvalho 17. máj 2026
Cez deň jasno, poludnie spočiatku jasno, neskoršie polojasno. Najvyššia teplota 22 °C. V noci najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia do Carvalho, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 80 % | 16 °C | 28 % | 0% | 13% | 0% | 16% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 91 % | 13 °C | 19 % | 0% | 1% | 18% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 89 % | 12 °C | 11 % | 0% | 7% | 4% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 58 % | 12 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 63 % | 10 °C | 99 % | 0% | 46% | 0% | 99% | |
Praia do Carvalho, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,0874; -8,4216
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia do Carvalho, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia do Carvalho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia do Carvalho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia do Carvalho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 20:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:25 | 17.05.2026 22:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |