Počasie Praia dos Três Irmãos dnes
| 16 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 20:37
PO HODINÁCH
západ slnka 20:37
Predpoveď počasia Praia dos Três Irmãos 17. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 21 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia dos Três Irmãos, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 82 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 82 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 78 % | 10 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 79 % | 10 °C | 46 % | 0% | 1% | 0% | 46% | |
| 04:00
05:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1017 hPa | 79 % | 10 °C | 14 % | 0% | 0% | 0% | 14% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severný |
1017 hPa | 78 % | 9 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 79 % | 9 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 76 % | 9 °C | 39 % | 0% | 0% | 4% | 36% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 73 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 6% | 10% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 69 % | 10 °C | 5 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 66 % | 11 °C | 25 % | 0% | 13% | 13% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 63 % | 12 °C | 26 % | 0% | 10% | 18% | 1% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severozápadný |
1018 hPa | 57 % | 12 °C | 39 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severozápadný |
1018 hPa | 53 % | 11 °C | 59 % | 0% | 50% | 18% | 0% | |
| 14:00
15:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severozápadný |
1018 hPa | 54 % | 11 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severozápadný |
1017 hPa | 55 % | 12 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severozápadný |
1017 hPa | 55 % | 11 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 1% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severozápadný |
1017 hPa | 56 % | 11 °C | 55 % | 0% | 52% | 0% | 6% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severozápadný |
1017 hPa | 61 % | 12 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 11 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severozápadný |
1017 hPa | 71 % | 11 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severozápadný |
1018 hPa | 76 % | 11 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severozápadný |
1018 hPa | 81 % | 12 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 12 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 11 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 81 % | 11 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 79 % | 10 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 03:00
04:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 77 % | 9 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severozápadný |
1018 hPa | 82 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 84 % | 9 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 82 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 75 % | 9 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 71 % | 10 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 67 % | 11 °C | 8 % | 0% | 1% | 0% | 7% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 63 % | 11 °C | 52 % | 0% | 0% | 0% | 51% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 62 % | 13 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 28% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 63 % | 14 °C | 36 % | 0% | 1% | 0% | 35% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h západný |
1020 hPa | 57 % | 13 °C | 70 % | 0% | 3% | 0% | 68% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 54 % | 12 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 55 % | 11 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 55 % | 11 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severozápadný |
1019 hPa | 56 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 9.0 m/s32 km/h severozápadný |
1019 hPa | 60 % | 10 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h severozápadný |
1020 hPa | 64 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severozápadný |
1020 hPa | 68 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 72 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 74 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Praia dos Três Irmãos, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,1182; -8,5782
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia dos Três Irmãos, Portugalsko. Predpoveď počasia Praia dos Três Irmãos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia dos Três Irmãos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Praia dos Três Irmãos
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Praia dos Três Irmãos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 20:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:13 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 21:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:19 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:40 | 22:21 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:25 | 17.05.2026 22:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |