Počasie Ramalde do Meio dnes
Predpoveď počasia Ramalde do Meio 26. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie polojasno, poludnie oblačno, večer zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ramalde do Meio, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 11 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 67 % | 14 °C | 84 % | 0% | 3% | 2% | 83% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 68 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 2% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1015 hPa | 93 % | 14 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 92 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
25 °C 26 °C |
0,6 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 53 % | 14 °C | 64 % | 0% | 0% | 1% | 63% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1010 hPa | 62 % | 16 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
Ramalde do Meio, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1760; -8,6404
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ramalde do Meio, Portugalsko. Predpoveď počasia Ramalde do Meio.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ramalde do Meio dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ramalde do Meio
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ramalde do Meio
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 20:26 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 13:47 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:33 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 22:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:11 | 26.04.2026 04:12 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |