Počasie Requim de Baixo dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Requim de Baixo na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
27 / 13°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 13 °C | 07:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 19:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 20:50
PO HODINÁCH
západ slnka 20:50
|
|
Predpoveď počasia Requim de Baixo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 92 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 92 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 49 % | 15 °C | 64 % | 0% | 3% | 14% | 57% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 47 % | 12 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 33 % | 11 °C | 37 % | 0% | 0% | 0% | 37% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 46 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Requim de Baixo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1102; -8,2364
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 191 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Marco de Canaveses, Marco de Canavezes
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Requim de Baixo, Portugalsko. Predpoveď počasia Requim de Baixo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Requim de Baixo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Requim de Baixo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:29 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:36 | 21:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 22:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:12 | 22:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:44 | 22.05.2026 01:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |