Počasie Santa Clara de Louredo dnes
| 34 °C | 33 °C | 17:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 19:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 21:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 20:45
PO HODINÁCH
západ slnka 20:45
Predpoveď počasia Santa Clara de Louredo 28. máj 2026
Popoludní jasno. Najvyššia teplota 34 °C. V noci jasno. Najnižšia teplota 17 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Clara de Louredo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 13:00
14:00
| jasno | 32 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 24 % | 8 °C | 9 % | 0% | 0% | 0% | 9% | |
| 14:00
15:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 22 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 21 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 21 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h južný |
1016 hPa | 21 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 23 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 33 % | 12 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 37 % | 11 °C | 11 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1018 hPa | 42 % | 12 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 46 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severozápadný |
1019 hPa | 47 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severozápadný |
1019 hPa | 50 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 55 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 61 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severozápadný |
1019 hPa | 67 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 72 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1019 hPa | 77 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 81 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 80 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 68 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| jasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 55 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 48 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| jasno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 39 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 32 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1020 hPa | 28 % | 11 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1019 hPa | 24 % | 10 °C | 60 % | 0% | 0% | 0% | 60% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 34 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1019 hPa | 22 % | 9 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 21 % | 9 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severozápadný |
1018 hPa | 21 % | 9 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 34 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 21 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 33 °C 32 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1018 hPa | 24 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 30 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 35 % | 12 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 40 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 44 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1020 hPa | 46 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Santa Clara de Louredo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 37,9711; -7,8720
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 864
Nadmorská výška: 213 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Clara de Louredo, Portugalsko. Predpoveď počasia Santa Clara de Louredo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Clara de Louredo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Clara de Louredo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Clara de Louredo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 20:45 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 14:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:41 | 21:16 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:04 | 21:54 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:21 | 22:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:23 | 28.05.2026 04:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |