Počasie Santa Maria de Belém dnes
| 19 °C | 18 °C | 17:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 21:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 23:00 |
východ slnka 06:22
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
Predpoveď počasia Santa Maria de Belém 18. máj 2026
Popoludní oblačno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santa Maria de Belém, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
15:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1020 hPa | 56 % | 10 °C | 99 % | 0% | 8% | 0% | 99% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1021 hPa | 56 % | 10 °C | 99 % | 0% | 5% | 0% | 99% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severozápadný |
1021 hPa | 56 % | 10 °C | 99 % | 0% | 6% | 0% | 99% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1020 hPa | 57 % | 9 °C | 99 % | 0% | 2% | 0% | 99% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1021 hPa | 59 % | 10 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1021 hPa | 61 % | 9 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1021 hPa | 63 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1021 hPa | 66 % | 9 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1022 hPa | 67 % | 9 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1022 hPa | 69 % | 10 °C | 84 % | 0% | 0% | 0% | 84% | |
Zajtra, utorok 19.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 70 % | 10 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1022 hPa | 72 % | 10 °C | 82 % | 0% | 8% | 0% | 80% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 77 % | 10 °C | 68 % | 0% | 7% | 0% | 66% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1021 hPa | 81 % | 11 °C | 83 % | 0% | 75% | 0% | 32% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 82 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 83 % | 12 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 85 % | 12 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhozápadný |
1022 hPa | 87 % | 13 °C | 66 % | 0% | 66% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 87 % | 14 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1022 hPa | 82 % | 14 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 14 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východný |
1023 hPa | 74 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 70 % | 15 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 11% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 66 % | 15 °C | 75 % | 0% | 74% | 0% | 4% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severný |
1022 hPa | 63 % | 15 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 1% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1022 hPa | 60 % | 14 °C | 82 % | 0% | 80% | 0% | 12% | |
| 16:00
17:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 59 % | 14 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 2% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 61 % | 15 °C | 39 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1021 hPa | 66 % | 15 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 70 % | 15 °C | 6 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 73 % | 14 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 11% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 78 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 83 % | 14 °C | 95 % | 0% | 1% | 0% | 95% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1023 hPa | 87 % | 14 °C | 80 % | 0% | 0% | 0% | 80% | |
Santa Maria de Belém, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 38,7000; -9,2000
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santa Maria de Belém, Portugalsko. Predpoveď počasia Santa Maria de Belém.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santa Maria de Belém dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Santa Maria de Belém
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Santa Maria de Belém
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
18. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:22 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:33 | 14:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:15 | 21:52 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:34 | 22:33 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 18.05.2026 07:18 | 18.05.2026 23:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |