Počasie Santo Amaro, Braga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Santo Amaro, Braga na 10 dní.
Piatok 1. máj
27 / 16°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 12 °C | 12 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
|
|
Predpoveď počasia Santo Amaro, Braga, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 11 °C | 69 % | 0% | 69% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 99 % | 11 °C | 98 % | 0% | 98% | 0% | 2% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 26 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 31 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1016 hPa | 56 % | 14 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
Santo Amaro, Braga, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5463; -8,6309
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Amaro, Braga, Portugalsko. Predpoveď počasia Santo Amaro, Braga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Amaro, Braga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Amaro, Braga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:19 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:40 | 01.05.2026 05:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |