Počasie Santo Tirso, Porto týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Santo Tirso, Porto na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
18 / 14°C
| 0.6 mm | 15 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Santo Tirso, Porto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1008 hPa | 93 % | 14 °C | 49 % | 1% | 44% | 0% | 7% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1008 hPa | 94 % | 13 °C | 98 % | 0% | 96% | 0% | 57% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1007 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 63% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h juhozápadný |
1008 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 99% | 1% | 85% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 63 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 86 % | 11 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 10 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 50 % | 9 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Santo Tirso, Porto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,3426; -8,4775
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 14 021
Nadmorská výška: 81 m
Administratívna časť:
- Distrito do Porto, Porto
- Santo Tirso, Santo Tirso, Porto
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Santo Tirso, Porto, Portugalsko. Predpoveď počasia Santo Tirso, Porto.
Santo Tirso, Porto - počasie v okolí - väčšie mestá
Santo Tirso, Porto - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Santo Tirso, Porto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Santo Tirso, Porto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:55 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:48 | 22:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:31 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |