Počasie São João do Campo dnes
| 18 °C | 17 °C | 17:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 19:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 21:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 23:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
Predpoveď počasia São João do Campo 16. máj 2026
Popoludní oblačno. Najvyššia teplota 20 °C. V noci najnižšia teplota 11 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São João do Campo, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 14:00
15:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1017 hPa | 50 % | 8 °C | 87 % | 0% | 1% | 0% | 86% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1017 hPa | 52 % | 9 °C | 53 % | 0% | 0% | 0% | 53% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1017 hPa | 56 % | 10 °C | 45 % | 0% | 9% | 0% | 39% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1017 hPa | 62 % | 10 °C | 31 % | 0% | 4% | 0% | 28% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 67 % | 10 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severozápadný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severozápadný |
1017 hPa | 73 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1018 hPa | 80 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severozápadný |
1019 hPa | 85 % | 8 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 88 % | 8 °C | 95 % | 0% | 1% | 0% | 95% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 9 °C | 98 % | 0% | 7% | 0% | 98% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 91 % | 9 °C | 49 % | 0% | 10% | 0% | 43% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 8 °C | 71 % | 0% | 9% | 0% | 68% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 8 °C | 65 % | 0% | 4% | 0% | 64% | |
| 04:00
05:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 91 % | 8 °C | 94 % | 0% | 6% | 18% | 93% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 91 % | 8 °C | 85 % | 0% | 10% | 40% | 75% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 91 % | 8 °C | 85 % | 0% | 7% | 39% | 75% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 90 % | 8 °C | 99 % | 0% | 3% | 54% | 99% | |
| 08:00
09:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 9 °C | 99 % | 0% | 18% | 75% | 98% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 78 % | 9 °C | 96 % | 0% | 46% | 78% | 93% | |
| 10:00
11:00
| dažďové prehánky | 15 °C 15 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h severný |
1018 hPa | 76 % | 10 °C | 82 % | 0% | 76% | 10% | 26% | |
| 11:00
12:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
0,6 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 11 °C | 58 % | 0% | 36% | 35% | 0% | |
| 12:00
13:00
| dažďové prehánky | 17 °C 17 °C |
0,5 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 11 °C | 60 % | 0% | 42% | 36% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1018 hPa | 69 % | 11 °C | 53 % | 0% | 46% | 18% | 0% | |
| 14:00
15:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severozápadný |
1017 hPa | 62 % | 11 °C | 60 % | 0% | 21% | 19% | 40% | |
| 15:00
16:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 5.6 m/s20 km/h severozápadný |
1017 hPa | 65 % | 11 °C | 50 % | 0% | 24% | 39% | 0% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severozápadný |
1017 hPa | 66 % | 11 °C | 22 % | 0% | 17% | 10% | 0% | |
| 17:00
18:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severozápadný |
1017 hPa | 62 % | 9 °C | 9 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 18:00
19:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severozápadný |
1017 hPa | 61 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1018 hPa | 66 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severozápadný |
1018 hPa | 73 % | 9 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severozápadný |
1019 hPa | 80 % | 9 °C | 35 % | 0% | 5% | 0% | 32% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1020 hPa | 85 % | 9 °C | 53 % | 0% | 8% | 0% | 48% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1020 hPa | 89 % | 9 °C | 78 % | 0% | 8% | 0% | 75% | |
São João do Campo, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,2391; -8,5138
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São João do Campo, Portugalsko. Predpoveď počasia São João do Campo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São João do Campo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre São João do Campo
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie São João do Campo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 21:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:08 | 21:53 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:25 | 22:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:31 | 16.05.2026 20:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |