Počasie São Martinho dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Martinho na 10 dní.
Piatok 22. máj
32 / 16°C
| 0.0 mm | 6 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 32 °C | 13:00 | |
| 31 °C | 30 °C | 19:00 |
východ slnka 06:05
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia São Martinho, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 0.1 m/s0 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 73 % | 13 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 84 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 32 °C 32 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 27 % | 11 °C | 52 % | 0% | 0% | 27% | 35% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 25 % | 9 °C | 14 % | 0% | 0% | 10% | 5% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 70 % | 15 °C | 81 % | 0% | 0% | 80% | 18% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 83 % | 15 °C | 73 % | 0% | 0% | 22% | 65% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 25 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1021 hPa | 52 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 25% | 100% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1020 hPa | 51 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 3% | 25% | |
São Martinho, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,1471; -7,6106
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Martinho, Portugalsko. Predpoveď počasia São Martinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Martinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Martinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:05 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:27 | 14:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:54 | 22:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:08 | 22:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:56 | 23.05.2026 02:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |