Počasie São Martinho týždeň
Predpoveď počasia pre mesto São Martinho na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
19 / 15°C
| 0.8 mm | 15 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Martinho, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1009 hPa | 97 % | 14 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h južný |
1008 hPa | 96 % | 14 °C | 96 % | 0% | 95% | 0% | 7% | |
| 07:00
08:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,7 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 90 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 60 % | 11 °C | 59 % | 0% | 59% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 67 % | 10 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 90 % | 10 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 9 °C | 96 % | 0% | 27% | 0% | 94% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 56 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1019 hPa | 72 % | 12 °C | 78 % | 0% | 1% | 0% | 78% | |
São Martinho, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 40,5384; -8,4124
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Martinho, Portugalsko. Predpoveď počasia São Martinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Martinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Martinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:30 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:51 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:30 | 29.04.2026 05:14 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |