Počasie São Martinho do Souto vikend
Predpoveď počasia pre mesto São Martinho do Souto na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
17 / 10°C
| 1.5 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia São Martinho do Souto, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 98 % | 10 °C | 98 % | 0% | 57% | 2% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,5 mm | 0.5 m/s2 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 9 °C | 100 % | 0% | 26% | 93% | 96% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,9 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1017 hPa | 68 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 81 % | 10 °C | 100 % | 0% | 7% | 96% | 97% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 96 % | 8 °C | 28 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 95 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 47 % | 6 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1017 hPa | 69 % | 10 °C | 98 % | 0% | 7% | 2% | 98% | |
São Martinho do Souto, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,0780; -7,8088
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Martinho do Souto, Portugalsko. Predpoveď počasia São Martinho do Souto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Martinho do Souto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Martinho do Souto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:58 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:43 | 22:14 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:36 | 01.05.2026 05:56 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |