Počasie São Paio de Cima dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Paio de Cima na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 10°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:33
PO HODINÁCH
západ slnka 20:33
|
|
Predpoveď počasia São Paio de Cima, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 14% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1022 hPa | 99 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 61 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 74 % | 12 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1024 hPa | 100 % | 10 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 15% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 0% | 96% | 0% | 96% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 59 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 59 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
São Paio de Cima, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,5963; -8,7611
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Paio de Cima, Portugalsko. Predpoveď počasia São Paio de Cima.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Paio de Cima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Paio de Cima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:32 | 14:01 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 21:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 21:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:44 | 22:20 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:41 | 01.05.2026 05:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |