Počasie São Pedro de Serracenos dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Pedro de Serracenos na 10 dní.
Sobota 23. máj
24 / 9°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:00
západ slnka 20:48
PO HODINÁCH
západ slnka 20:48
|
|
Predpoveď počasia São Pedro de Serracenos, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1022 hPa | 56 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1023 hPa | 86 % | 10 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1023 hPa | 32 % | 6 °C | 87 % | 0% | 0% | 0% | 87% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1021 hPa | 47 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1025 hPa | 60 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1026 hPa | 74 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1022 hPa | 36 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 39 % | 8 °C | 10 % | 0% | 9% | 1% | 0% | |
São Pedro de Serracenos, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,7644; -6,7546
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 366
Nadmorská výška: 738 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Pedro de Serracenos, Portugalsko. Predpoveď počasia São Pedro de Serracenos.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Pedro de Serracenos dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Pedro de Serracenos
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:00 | 20:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:26 | 21:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:46 | 22:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:59 | 22:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:03 | 24.05.2026 02:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |