Počasie São Romão do Coronado dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto São Romão do Coronado na 10 dní.
Sobota 23. máj
21 / 15°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 20:53
PO HODINÁCH
západ slnka 20:53
|
|
Predpoveď počasia São Romão do Coronado, Portugalsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1024 hPa | 88 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1024 hPa | 90 % | 13 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1025 hPa | 62 % | 13 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 67 % | 12 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severný |
1022 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 58 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 26 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 56 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
São Romão do Coronado, Portugalsko - informácie
Štát: PortugalskoGPS súradnice: 41,2854; -8,5632
Časová zóna: Europe / Lisbon
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 8 697
Nadmorská výška: 146 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie São Romão do Coronado, Portugalsko. Predpoveď počasia São Romão do Coronado.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre São Romão do Coronado dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie São Romão do Coronado
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 20:53 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 14:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:35 | 21:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:56 | 22:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:10 | 22:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:12 | 24.05.2026 02:39 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |